Podpořte Klid, prosím!

Tvořím audiovizuální projekt, který Vám přinese nové písně, album, grafiky a veřejné akce. Zvu Vás na výlet do poutavého příběhu těla a psychiky, který je cestou odvahy a naděje, uzdravení, obnovení sebeúcty a důvěry. Projekt můžete podpořit zakoupením tvorby v e-shopu, děkuji!

O projektu

Klid, prosím! je multimediální projekt, na kterém Milli pracuje od podzimu 2014. Otevírá tím téma působení stresu a dalších destruktivních příčin na lidský organismus a možnosti řešení obtíží. Vznikají tak písně věnované různým částem těla i psychiky (Hormonální, Zádová, Protiúzkostná, Dechová, Srdeční, Oční aj.) Součástí je nový vizuál založený na cyklu autorských grafik – „milliatur“ – souvisejících s každou skladbou. Klid, prosím! vychází z osobních zkušeností Milli Janatkové a inspiruje k obnovení rovnováhy, ticha, respektu k tělu a psychice. Zároveň autorka dochází k faktu, že k uzdravení je možné dojít cestou poznání vlastních rodových a kulturních kořenů a navázáním na zdravé hodnoty. V mezičase proto vznikly projekty Mým kořenům a Hluboko, díky nimž je možné projekt Klid, prosím! po osmi letech dokončit. Nové album vyjde 18.3.2022.

Jak můžete projekt podpořit?

Projekt podpoříte zakoupením Milli tvorby. Psychosomatické “milliatury”, malované hrnky, hudební alba, pohlednice, tvůrčí pexeso, akvarel nebo deníky jsou dostupné na fler.cz/milli-janatkova. Nové album vyjde na jaře, ale můžete si jej objednat už nyní za 400,- Kč. Stačí napsat na milli.janatkova@gmail.com. Také můžete poslat jakoukoli částku na účet 1366587023/3030. Uveďte prosím jméno, nebo mi napište na email. Tvořím i na zakázku, je možné se domluvit na kresbě, malbě, grafice nebo třeba osobní písni podle Vašeho přání. Průběžně budu přidávat odměny i video k projektu. Děkuji za Vaši přízeň a posílám vděčnost do světa! A protože se podpora má šířit dál, už tři roky funguje skupina Podporujeme se, kde ráda sdílím nebo přispívám na smysluplné počiny. Nabízím slevy pro ty z vás, které trápí buď zdravotní nebo finanční potíže. Protože jsem tyto trable zažila, mám pochopení, a tak se nebojte mi napsat – můžeme domluvit individuální slevu.

Jaká je cílová částka?

Cílová částka na realizaci projektu je 200 000,- Kč. Bude použita na natáčení, mix a vydání alba, výtvarný materiál, dokončení grafik a obrazů. Částečně zafinancuje také přípravu veřejných akcí – koncertů a interaktivního představení.

Kolik už jste přispěli?

Crowdfunding začínám s novým rokem 2022 a postupně budu přidávat více informací.

Splněno 6,9 % z částky 200 000,- Kč

Děkuji! Částkou 13 736,- Kč doposud přispěli:

Tomáš Belica, Bohdan Karásek, Jana Rusnoková

Písně z projektu Klid, prosím!

Tyto písně jsem natočila před několika lety, uvádím je pro Vaši představu. Pro nové album jsem vytvořila současné aranže a na posledních úpravách písní ještě pracuji, oblékají nový kabát!

Hormonální

Protiúzkostná