Podpořte Klid, prosím!

Tvořím audiovizuální projekt, který Vám přinese nové písně, grafiky a veřejné akce. Zvu Vás na výlet do poutavého příběhu fyzického a psychického zdraví, který je cestou odvahy a naděje, obnovení sebeúcty, důvěry, zdraví a zodpovědnosti. Podpořte projekt zakoupením alba (Supraphon) nebo tvorby v e-shopu, či zasláním libovolné částky na účet 1366587023/3030. Více informací níže. Vážím si Vaší podpory, kterou opět navracím do společnosti, děkuji!

Aktuality

1.11.2022 – Pokračuje Klid, prosím! TOUR a plánujeme koncerty pro rok 2023!

24.5.2022 – Vděčnost a díky všem, kdo jste přišli podpořit koncert Klid, prosím! a vám, s kým jsme představení spolutvořili! Křest ve Vršovickém divadle Mana v Praze se vydařil. Plní se mi tím sedmiletý sen a projekt, který po letech dozrál do audiovizuálního celku.

4.5.2022 – Zdravotní výlet Klid, prosím! k soutoku Labe s Vltavou proběhl 1. května. Vyšli jsme od Památníku Bedřicha Smetany a album bylo pokřetěno oběma řekami a 17ti kilometry!

22.4.2022 – I když je na vydání zvláštní a nelehká doba, věřím, že právě téma alba – psychická a fyzická stabilita člověka a tím i celé společnosti – je čím dál aktuálnější. A tak mě těší, že dnešním dnem je Klid, prosím! zrozený. Poslechněte a objednávejte na Supraphonline, díky!

5.4. 2022 – Je to tu, nový videoklip Hormonální písně v podání Olgy a Štěpána Škochových!

20.3. 2022 – Klid, prosím! vychází v distribuci vydavatelství Supraphon 22. dubna 2022!

9.3. 2022 – Právě jsem dokončila video z natáčení ve studiu, jééé!

7.2. 2022 – Právě jsem přišla ze studia, kde jsem strávila tři dny natáčením alba. Fíha!

3.2. 2022 – První dva natáčení dny ve studiu All Senses jsou za mnou a čekají mě další tři dny natáčení, tak držte palce! Po dokončení písní se těším na realizaci grafických listů.

O projektu

Klid, prosím! je multimediální projekt, na kterém Milli pracuje od podzimu 2014. Otevírá téma působení stresu a dalších destruktivních příčin na lidský organismus a možnosti řešení obtíží. Vznikají tak písně věnované různým částem psychiky a těla (Hormonální, Zádová, Protiúzkostná, Dechová, Srdeční, Oční aj.) Součástí je nový vizuál založený na cyklu autorských grafik – „milliatur“ – souvisejících s každou skladbou. Klid, prosím! vychází z osobních zkušeností Milli Janatkové a inspiruje k obnovení zodpovědnosti, rovnováhy, ticha, respektu k psychickému a fyzickému zdraví. Zároveň autorka dochází k faktu, že k uzdravení je možné dojít cestou poznání vlastních rodových a kulturních kořenů a navázáním na zdravé hodnoty. V mezičase proto vznikly projekty Mým kořenům a Hluboko, díky nimž je možné projekt Klid, prosím! po sedmi letech dokončit a převzít zodpovědnost jak za sebe sama, tak i stabilitu okolního světa.

Jak můžete projekt podpořit?

Projekt podpoříte zakoupením alba (přes Supraphon), koupí Milli tvorby či zasláním libovolné částky na účet 1366587023/3030. Nakoupit můžete přes Millí e-shop. Tvořím i na zakázku – můžeme se domluvit na kresbě, malbě nebo veřejném či domácím koncertu.

Děkuji za Vaši přízeň a posílám vděčnost do světa! Podpora se má šířit dál, tak od ledna 2018 funguje skupina Podporujeme se, kde ráda sdílím a přispívám na smysluplné počiny. Zároveň nabízím slevy pro ty z vás, které trápí zdravotní nebo finanční potíže. Mám díky zkušenostem pochopení, tak se nebojte napsat – můžeme domluvit individuální slevu.

Jaká je cílová částka?

Cílová částka na realizaci části projektu je 200 000,- Kč. Byla použita na natáčení, mix a vydání alba, výtvarný materiál, dokončení grafik a obrazů, propagaci, produkci a technické zajištění. Další částka pokryje náklady na cyklus audiovizuálních koncertů, na které zatím částečně přispěla Nadace Český hudební fond a OSA – Partnerství. Děkuji všem za podporu nezávislé autorské tvorby, vážím si toho!

Kolik už jste přispěli?

Crowdfunding začal pozvolna v průběhu února 2022. Postupně přidám více informací.

Splněno 75 % z částky 200 000,- Kč

Děkuji! Částkou 150 000,- Kč doposud přispělo 61 štědrých přispěvatelů:

All Senses Production, Tomáš Belica, Táňa Cihlářová, David Kistler, Sandra Hartley, Jirka Jiráček, Luboš Poláček, Irena a Aleš Kubicovi (Bohemian Cottage), Petr Hampl, Bohdan Karásek, Jana Rusnoková, Milada Návojová, Martha J., Kuba Neubert, Mársi Vanousková a Roman Vaněk, Tereza Báječná, Jana Kernová, Martina Havlík, tvůrčí psaní, Ilona Horáčková, Teresa Hošek, Jiří Čejchan, Michaela Pilnajová, zákazníci Milli Fleru, Hana Augustová, Kamila Havlíková, Marcela Vondrášková, Filip Kubelka, Alenka Košák Felcmanová, Jan Slavíček a Jana Slavíčková, Lukáš Barták, Blanka Janečková, Jan Gerboc, Libuška a Josef Jelenovi, Jan a Petr Jelenovi s rodinou, M. V. Francová, Jaroslav Kořán, Daniel Sál, K. Satrapa, Tereza, V.Ch., Stanislava Křivancová, Jan Hamerský, Zuzana Hréhrová, Markéta Biri Lexová, P. Izak František Nejedlý, Šárka Živná, Pavel Vališ, Marie Nikodémová, Přemysl Vítovec, Martin Tomášů, Mirka a Honza Neubertovi, Tamara Beranová, Anna Adámková, Anna Junková, Aleš Hyvnar,

Album Klid, prosím!