Akvarel

Nepál (Káthmándú, Nagarkot, Bhaktapur) 2024

Akvarely o formátu 29x42cm malované v dubnu 2024 na pracovně-tvůrčí cestě na výstavu a koncert v Nepal Academy of Fine Arts v Káthmándú, s cestami do Nagarkotu a krásného města Bhaktapur.

Indie – Maháráštra (Bombaj) a Goa (Arambol) 2023

Akvarely o formátu 29×42 cm malované v září 2023 na pracovní cestě na hudební konferenci All About Music v Bombaji. Zobrazují Sweet Lake u pláže Arambol, Arabské moře, ostrov Elephanta Island se skalními chrámy a buddhistický skalní chrám Mahakali Caves v Bombaji, džungli na Goa a svatý hinduistický strom banyán v Arambolu.

České Švýcarsko a Lužické hory

Akvarely malované v letním i zimním plenéru zobrazují krásnou přírodu Českého Švýcarska a Lužických hor. Malováno v rámci rezidence v uměleckém centru Nová Perla a na Bohemian Plenér u Krásné Lípy.

Polabí

Cyklus akvarelů malovaných u Labe v rodném městě Mělník.

Zahradníkův rok

Cyklus akvarelů z Dendrologické zahrady Botanické zahrady v Průhonicích vyjadřují čas přestávek mezi prací zahradnice, díky níž autorka manuálně odpočívala po ukončení pedagogické profese na podzim 2021.

Šumava

Cyklus akvarelů z kraje předků mateřské linie a z projektu Mým kořenům.

Český ráj

Cyklus akvarelů z kraje předků otcovské linie.

Déšť, sníh a malba ledem

Malba v plenéru za deště, sněhu a mrazu.

Hluboko

Cyklus akvarelů zobrazujících architektonické památky z projektu Hluboko.

USA – New York 2018

Cyklus akvarelů malovaných v roce 2019 v rámci cesty do New Yorku na předání ocenění The Independent Music Awards.

Indie – Západní Bengálsko 2018

Cyklus akvarelů malovaných v indickém Západním Bengálsku v listopadu 2019, kde autorka úspěšně absolvovala koncertní turné a výtvarnou rezidenci. Motivy byly namalovány v divadelní osadě Tepantar, v muslimské vesnici Pingla, zobrazují hinduistické chrámy v Kalkatě a pouliční výjevy, ale také Rabindra Tirtha Auditorium v Kalkatě, kde mimo jiné vystupovala.