Letní akvarel s Milli 29.-30.6.2019, Tančírna v Račím údolí

Letní akvarel s Milli – příroda a barvy 

Termín: Sobota 29. června 2019 od 13:00 do 18:00 + Neděle 30. června 2019 od 9:00 do 15:00 

Místo: Tančírna v Račím údolí u Javorníka 

Cena: 1900,- včetně materiálu. Ubytování, strava a cestovné na vlastní náklady – možnost domluvit s restaurací, penzionem a táborem Isolde v Račím údolí 

Přihlášky a informace: kultura@bernartice.eu, milli.janatkova@gmail.com, info@raciudoli.cz, 606 892 848

Z reakcí účastníků: 

  • „Velmi inspirativní, uvolňující, obohacující, a jako bonus v přírodě strávený víkend. Děkuji za váš čas a energii - více takových akcí!“ R. R. 
  • „Moc děkujeme za krásné chvilky a za podporu při našich uměleckých pokusech.“ P. J. 
  • „Malování v létě bylo super a strašně mně nadchlo.“ I.T. 
  • „Moc se mi s Vámi líbilo.“ M. S. 
  • „Jsem ještě plná dojmů a vzpomínám.“ D. Š. 

O kurzu: 
Nechte rozpustit své obavy a stres ve vodě a barvách. Budeme se učit vnímat přírodu. Uchováme si její energii a sílu v akvarelových skicách a malbách krajiny, nebe, země, kořenů, rostlin nebo detailů, které můžeme poté dokončit v prostředí krásné Tančírny v Račím údolí. 

Protáhneme záda a uvolníme dech, aby se nám příjemně tvořilo a žilo. Vyzkoušíme různé způsoby malby, které zábavná technika akvarelu přináší. Naučíme se vnímat sebe sama a s laskavostí hodnotit své dovednosti a tvorbu. Vhodné pro začátečníky i pokročilé, pro kohokoli s chutí tvořit, nabrat letní energii, radost, klid a péči o sebe. Empatické lektorské vedení Vám dodá sebedůvěru potřebnou k rozvoji leckdy skrytého potenciálu. 

Pokud vlastníte oblíbené štětce, skicák, nebo akvarel / vodovky, můžete si přinést s sebou. Jinak bude základní profesionální materiál k dispozici v ceně. V případě většího množství použitého papíru lze dokoupit za doplatek 15,- Kč. 

Kapacita: 
Minimum 10 účastníků, maximum 18 účastníků.

Dílna Mým kořenům pro rodiny s dětmi - 8.6.19 Račí údolí

Výtvarná dílna Mým kořenům pro rodiny s dětmi - pro děti i dospělé

Termín: 8. června 2019 od 10:00 do 17:00

Místo: Tábor a restaurace Isolde v Račím údolí u Javorníka

Společně si namalujeme rodový strom s kořeny i plody. Použijeme jednoduchou techniku, kterou zvládne každý. Navážeme na naši rodinu a kulturu v tom nejlepším slova smyslu. Oživíme kořeny a rovnováhu pomocí barev, abychom mohli růst. Materiál bude k dispozici, stačí jen chuť zažít spolu něco nového a radovat se z tvorby. Vhodné od tří let do 80+.

Přihlášky: info@raciudoli.cz

Program pro školy a tvůrčí dílny z projektu Mým kořenům

Ve spolupráci s Asistencí o.p.s. nabízíme program "Můj život s asistencí" pro školy zdarma. Jedná se o promítání krátkého dokumentárního filmu o životě s asistencí lidí se zdravotním postižením (23min.), debatu a praktickou zkušenost s vozíky. Akce má za cíl inspirovat žáky a studenty ke zdravé komunikaci, poznávání a respektování odlišností. Více informací o tomto programu, a také o tvůrčích dílnách Mým kořenům, CV a fotodokumentaci naleznete níže. Těšíme se na spolupráci.

Tvůrčí dílny Mým kořenům

Vedení dílen na ČVUT, CAP-ART, Konzervatoři Duncan Centre v Praze (dílny kostýmu a projekty Afrika, Baroko, Klasicismus, Romantismus), 2018 - 2009

Výtvarné a pohybově-hudební dílny na Celostátních přehlídkách dětského scénického tance - Varnsdorf, Kutná Hora, 2009 - 2008