Projekt Hluboko / Project Deep

World Traditional

World Traditional

BLOG: Nový projekt Hluboko! / New project Deep! 

Hezký den,  

ráda bych Vás požádala o podporu hudebně - vizuálního projektu Hluboko. Tvořím soubor písní a obrazů, nové album a video. Můžete zakoupit alba Proměna (2013), Mým kořenům (2017) nebo album Hluboko, které bych ráda zrealizovala do konce února 2020. Odměny za Váš příspěvek naleznete níže - autorská alba, akvarely, grafiku, Indický deník, workshop, domácí koncert, soukromé lekce zpěvu, hlasu v pohybu, výtvarné tvorby a tvůrčí relaxace. Celá částka z prodeje bude použita na náklady projektu. Postupně odměny doplním a přidám informační video. Pokud by Vám nákup v e-shopu níže přišel složitý, můžete poslat platbu přímo na účet 1366587023/3030 a napsat mi, jakou odměnu si přejete. Dotazy prosím pište na milli.janatkova@gmail.com. Moc děkuji za Váš zájem! 

Dear all, 

I´d like to ask you for a kind support of my new project Deep that contains a new album, paintings and video. You can purchase my albums Transformation (2013), To My Roots (2017) and new album Deep, or my original paintings or graphics, postcards, workshops. You can choose your reward below. I´m going to improve my store and post the budget and video soon. If you have any questions, please contact me: milli.janatkovavgmail.com. Thank you very much! Best, Milli Janatková

Informace o projektu / Information about the project

For English please scroll down...

Hluboko je hudebně – vizuální projekt Milli Janatkové založený na osobitých aranžích nejstarších českých hudebních památek. Tématicky navazuje na multimediální projekt Mým kořenům, který byl oceněný v Čechách i v USA, s ohlasy Argentině, Mexiku, Lucembursku a Srbsku. K tvůrčímu průzkumu podstaty české kultury se autorka dostala přirozeným vývojem od zkoumání osobních rodových kořenů. 

Nová píseň Buoh z chystaného alba a projektu Hluboko právě získala cenu fanoušků Vox Populi – The Independent Music Awards v New Yorku. Hlavní motiv starodávné písně je doplněn tradičními melodiemi ze Západního Bengálska v Indii, kde Milli strávila krásný čas na tvůrčím turné. Tamní kultura ji natolik zaujala, že vytvořila nejen tuto skladbu, ale i osobní Indický deník popisující zážitky z cesty. Vedle alba písní vznikne také soubor obrazů a video.

Cílem projektu je inspirace k sebepoznání skrze pochopení příběhů z osobní a kulturní historie, což napomáhá rozvoji v osobní rovině a tím celé společnosti. Vyjadřuje úctu k předkům a ke zdraví, podporuje vědomí odpovědnosti v rámci celého světa. Můžeme obnovit základní důvěru v hlubokou podstatu života, navázat na bohatost tradic i přes všechny překážky, které jsme jako národ a jednotlivé rodiny museli překonávat. Je možné najít prospěšné a tvůrčí hodnoty, díky nimž lze komunikovat, vzájemně se pochopit a obohacovat se.

///

Deep is a new solo project of Milli Janatková, a multitalented musician and visual artist from the Czech Republic, Europe. It is based on the oldest Czech spiritual songs and presented in vocals, drums, percussion sound and looping. The project contains a new album of songs, new paintings and video.

Buoh (God) is a brand-new single recorded and released in 2019 as part of the project. The lyrics are in old Czech, and the main melody is based on a spiritual Czech song from the 14th century. The main melodic line of Buoh is complemented by melodies inspired by traditional Bengali songs from the West Bengal region in India, which Milli visited during a creative tour in November 2018. Captivated by the Bengali culture and music-making tradition, Milli composed Buoh (the Czech word for God) to foster communication and connection among people from different cultures and different places around the world. Milli’s goal was to show that all human beings are connected through fundamental roots and the quintessential qualities of life, and that they all deserve respect and trust, regardless of their origin.

Vyberte si svou odměnu... / Choose your reward...

Orig. barevný linoryt / Colored linocut print - Šumava
 • Orig. barevný linoryt / Colored linocut print - Šumava
 • Orig. barevný linoryt / Colored linocut print - Šumava
 • Orig. barevný linoryt / Colored linocut print - Šumava
In cart Not available Out of stock
Kč5,000.00

Osmibarevný originální, signovaný linoryt o rozměrech 27 / 42 cm v tisku (grafický papír o rozměrech 35 / 50 cm) vytvořen z akvarelové předlohy malované při putování Šumavou... Postupně odrýváno a tištěno autorkou Milli Janatkovou v roce 2019. Tři barevné varianty, ne všechny dostupné. Dostupná světlejší žlutá varianta. Limitovaná edice 8 ks bez možnosti dotisku, prodejné jen některé kusy.

Tajemná atmosféra šumavských kopců... Nebe se sklání nad slunečnou krajinou, světlo temnotu překoná a mračna s nadějí ve vše nové a dobré se promění...

ORIGINÁLNÍ RUČNÍ TISK! Signováno (podepsané autorkou), datováno, limitovaný náklad bez možnosti dotisku!

K dodání bez pasparty.

DĚKUJI VÁM ZA RESPEKTOVÁNÍ MÉ PRÁCE A AUTORSKÝCH ZÁKONŮ A NÁPADŮ..

Licence Creative Commons 2019

Read more… close
Buoh - píseň v MP3 / God - song in MP3
 • Buoh - píseň v MP3 / God - song in MP3
In cart Not available Out of stock
Kč30.00

Nová píseň Buoh z chystaného alba a projektu Hluboko právě získala cenu fanoušků Vox Populi – The Independent Music Awards v New Yorku. Hlavní motiv starodávné písně je doplněn tradičními melodiemi ze Západního Bengálska v Indii, kde Milli strávila krásný čas na tvůrčím turné. Tamní kultura ji natolik zaujala, že vytvořila tuto skladbu. /// Buoh (God) is a brand-new single recorded and released in 2019 as part of the project. The lyrics are in old Czech, and the main melody is based on a spiritual Czech song from the 14th century. The main melodic line of Buoh is complemented by melodies inspired by traditional Bengali songs from the West Bengal region in India, which Milli visited during a creative tour in November 2018. Captivated by the Bengali culture and music-making tradition, Milli composed Buoh (the Czech word for God) to foster communication and connection among people from different cultures and different places around the world.

Read more… close
CD Mým kořenům / To My Roots - Milli Janatková Quartet a hosté / and guests
 • CD Mým kořenům / To My Roots - Milli Janatková Quartet a hosté / and guests
In cart Not available Out of stock
Kč300.00

Album z multimediálního projektu Mým kořenům, který byl oceněný v Čechách i v USA, s ohlasy Argentině, Mexiku, Lucembursku a Srbsku. K tvůrčímu průzkumu podstaty české kultury se autorka dostala přirozeným vývojem od zkoumání osobních rodových kořenů. Album Mým kořenům bylo nominováno na prestižní ocenění Classic Prague Awards (Crossover) a píseň Mateřské kouzlo z alba získala cenu Vox Populi - The 16th Independent Music Awards v New Yorku. /// In 2017 Milli released a new album To My Roots. The album was honored with the nomination for the prestigious Classic Prague Awards in the Crossover category. The song Mothers´ Magic won the American award at The Independent Music Awards - Vox Populi in the A Capella Song category. The story of the song relates to the subject of forgiveness and support of a loving relationship with the family, inspiring to open up and cope with the ancestry taboo, war and socialistic trauma, and suppressed emotions that influence today´s society.

Read more… close
Album Proměna / Transformation - MP3 ke stažení / download
 • Album Proměna / Transformation - MP3 ke stažení / download
In cart Not available Out of stock
Kč200.00

V roce 2013 Milli vydala autorské debutové album Proměna, které získalo čtyři nominace na americké ceny The 13th Independent Music Awards. Originální autorská hudba a osobité aranže brazilské hudby. Milli Janatková Solo ( hudba, texty, aranže, zpěv, perkuzpěv, dech a zvuky, kytara, "paličkování", "kytarobuch", perkuse, shakery, bicí, hromový buben, vrbové větve, makovice, lusk, oblázky, suché listé v igeliťáku, voda, nehty, papírová taška). /// In February 2013, Milli released her original debut album Transformation ("Proměna"). This album is exceptional because Milli recorded all the instruments herself – vocal, breath, sounds of nature, guitar, various percussion and drums. Transformation album has been honored with four nominations for The 13th Independent Music Awards, USA.

Read more… close
Milli Janatková - Indický deník (tvůrčí cesta Západním Bengálskem)
 • Milli Janatková - Indický deník (tvůrčí cesta Západním Bengálskem)
 • Milli Janatková - Indický deník (tvůrčí cesta Západním Bengálskem)
 • Milli Janatková - Indický deník (tvůrčí cesta Západním Bengálskem)
 • Milli Janatková - Indický deník (tvůrčí cesta Západním Bengálskem)
In cart Not available Out of stock
Kč200.00

Indický deník hudebnice, výtvarnice a lektorky Milli Janatkové z cesty Západním Bengálskem. Poutavé a úsměvné příběhy z Kalkaty, vesnice Pingla a z oblasti Tepantar popisují tvůrčí, profesní, gastronomické, lingvistické, cestovatelské i osobní zážitky spojené s dobrodružnou cestou s Kubou Neubertem, mužem na vozíku. Popis tamní přírody, architektury a setkávání se zajímavými lidmi i událostmi vás uklidní, posilní i pobaví. Deníkový záznam osobních pocitů z indické kultury a z překonávání sebe sama, vlastních domnělých limitů, které se dají s trochou odvahy posouvat.

Součástí cesty byla hudební a výtvarná spolupráce Milli Janatkové s bengálskými lidovými i profesionálními umělci. Díky této inspiraci autorka v Indii natočila video k písni Buoh, která vypráví o kořenech české kultury v propojení s indickou zkušeností. Píseň Buoh právě získala nominaci na americké Ceny nezávislé hudby (The Independent Music Awards v New Yorku).

Deník ihned k zaslání v online formě - pdf (1,95 MB). Lze stáhnout do pc, tabletu, smart phone. V případě zájmu o původní formát k tisku (12,9 MB) si jej také můžete stáhnout, vytisknout a číst v papíru. Brzy také formát pro čtečku k zaslání.

V ceně dostanete dárek - píseň Buoh v MP3!

64 stran (A4) a 18 barevných autorských ilustrací - akvarelů malovaných v Indii.

Prostředky z prodeje Indického deníku budou použity na nahrávání a vydání nového alba Milli Janatkové "Hluboko".

POZOR! Při koupi nad 200,- Kč Vám jako dárek ZDARMA zašlu mp3 jedné z mých písní, při které se krásně relaxuje. Také v případě KOUPI mé tvorby s cenou nad 200kč PŘISPĚJETE ČÁSTKOU 100kč na 1 hodinu asistenční služby Kubovi Neubertovi, který se pohybuje na vozíku. Koupí zboží NAD 500KČ VĚNUJEME SPOLEČNĚ KUBOVI NA ASISTENCI CELOU POLOVINU Z PRODEJE! Asistence člověku s postižením poskytuje například možnost ráno vstát a zrealizovat osobní hygienu, užívat osobní aktivity, pracovat, svobodně se pohybovat po městě... TATO ASISTENČNÍ KAMPAŇ POTRVÁ AŽ DO ODVOLÁNÍ! Film "Můj život s asistencí" o životě Kuby měl velmi úspěšnou premiéru 10.12.2015 v kině Světozor v Praze. Film je možné shlédnout zdarma na youtube. Nechte se inspirovat...

DĚKUJI VÁM ZA RESPEKTOVÁNÍ MÉ PRÁCE A AUTORSKÝCH ZÁKONŮ A NÁPADŮ..

Licence Creative Commons

Read more… close
Bouřka / Storm - orig. akvarel / water color
 • Bouřka / Storm - orig. akvarel / water color
In cart Not available Out of stock
Kč7,000.00

Originální akvarel o rozměru motivu A4. Profesionální barva na kvalitním akvarelovém kartonu 250g.

Atmosféra čerstvého vzduchu a deště, přirozené očisty. Barvy bouřkového světla a uvolnění tlaku, radost z dechu a odpočinku. Krásný pocit z nového začátku, naděje, ticha a barev.

Po letní bouřce

klid a pokoj uvnitř

s nádechem

dotkneš se sebe

sedíš a věříš

že vše má svůj smysl

Signováno (podepsané autorkou), datováno.

K dodání bez pasparty.

Je možnost domluvit jednoduchou paspartu nebo rám ve stříbrné či černé barvě s doplatkem.

POZOR! Při koupi nad 200,- Kč Vám jako dárek ZDARMA zašlu mp3 jedné z mých písní, při které se krásně relaxuje. Také v případě KOUPI mé tvorby s cenou nad 200kč PŘISPĚJETE ČÁSTKOU 100kč na 1 hodinu asistenční služby Kubovi Neubertovi, který se pohybuje na vozíku. Koupí zboží NAD 500KČ VĚNUJEME SPOLEČNĚ KUBOVI NA ASISTENCI CELOU POLOVINU Z PRODEJE! Asistence člověku s postižením poskytuje například možnost ráno vstát a zrealizovat osobní hygienu, užívat osobní aktivity, pracovat, svobodně se pohybovat po městě... TATO ASISTENČNÍ KAMPAŇ POTRVÁ AŽ DO ODVOLÁNÍ! Film "Můj život s asistencí" o životě Kuby měl velmi úspěšnou premiéru 10.12.2015 v kině Světozor v Praze. Film je možné shlédnout zdarma na youtube. Nechte se inspirovat...

DĚKUJI VÁM ZA RESPEKTOVÁNÍ MÉ PRÁCE A AUTORSKÝCH ZÁKONŮ A NÁPADŮ..

Licence Creative Commons

Read more… close
Letní bouřka / Summer storm - orig. akvarel / water color painting
 • Letní bouřka / Summer storm - orig. akvarel / water color painting
In cart Not available Out of stock
Kč7,000.00

Originální akvarel o rozměru motivu A4. Profesionální barva na kvalitním akvarelovém kartonu 250g.

Atmosféra čerstvého vzduchu a deště, přirozené očisty. Barvy bouřkového světla a uvolnění tlaku, radost z dechu a odpočinku.

V odpoledním dešti

klid a pokoj uvnitř

s nádechem

dotkneš se sebe

sedíš a věříš

že vše má svůj smysl

Signováno (podepsané autorkou), datováno.

K dodání bez pasparty.

Je možnost domluvit jednoduchou paspartu nebo rám ve stříbrné či černé barvě s doplatkem.

POZOR! Při koupi nad 200,- Kč Vám jako dárek ZDARMA zašlu mp3 jedné z mých písní, při které se krásně relaxuje. Také v případě KOUPI mé tvorby s cenou nad 200kč PŘISPĚJETE ČÁSTKOU 100kč na 1 hodinu asistenční služby Kubovi Neubertovi, který se pohybuje na vozíku. Koupí zboží NAD 500KČ VĚNUJEME SPOLEČNĚ KUBOVI NA ASISTENCI CELOU POLOVINU Z PRODEJE! Asistence člověku s postižením poskytuje například možnost ráno vstát a zrealizovat osobní hygienu, užívat osobní aktivity, pracovat, svobodně se pohybovat po městě... TATO ASISTENČNÍ KAMPAŇ POTRVÁ AŽ DO ODVOLÁNÍ! Film "Můj život s asistencí" o životě Kuby měl velmi úspěšnou premiéru 10.12.2015 v kině Světozor v Praze. Film je možné shlédnout zdarma na youtube. Nechte se inspirovat...

DĚKUJI VÁM ZA RESPEKTOVÁNÍ MÉ PRÁCE A AUTORSKÝCH ZÁKONŮ A NÁPADŮ..

Licence Creative Commons

Read more… close
Výhled na město / View of the City - orig. akvarel / water color
 • Výhled na město / View of the City - orig. akvarel / water color
In cart Not available Out of stock
Kč7,000.00

Originální akvarel o rozměru motivu A4. Profesionální barva na kvalitním akvarelovém kartonu 250g.

Atmosféra výhledu z kopců, město v oparu světla, naděje blízkého léta...

V nadhledu

klid a pokoj uvnitř

s nádechem

dotkneš se sebe

pevně vrůstáš

žiješ

Signováno (podepsané autorkou), datováno.

K dodání bez pasparty.

Je možnost domluvit jednoduchou paspartu nebo rám ve stříbrné či černé barvě s doplatkem. Poštovné: 120,- Kč

POZOR! Při koupi nad 200,- Kč Vám jako dárek ZDARMA zašlu mp3 jedné z mých písní, při které se krásně relaxuje. Také v případě KOUPI mé tvorby s cenou nad 200kč PŘISPĚJETE ČÁSTKOU 100kč na 1 hodinu asistenční služby Kubovi Neubertovi, který se pohybuje na vozíku. Koupí zboží NAD 500KČ VĚNUJEME SPOLEČNĚ KUBOVI NA ASISTENCI CELOU POLOVINU Z PRODEJE! Asistence člověku s postižením poskytuje například možnost ráno vstát a zrealizovat osobní hygienu, užívat osobní aktivity, pracovat, svobodně se pohybovat po městě... TATO ASISTENČNÍ KAMPAŇ POTRVÁ AŽ DO ODVOLÁNÍ! Film "Můj život s asistencí" o životě Kuby měl velmi úspěšnou premiéru 10.12.2015 v kině Světozor v Praze. Film je možné shlédnout zdarma na youtube. Nechte se inspirovat...

DĚKUJI VÁM ZA RESPEKTOVÁNÍ MÉ PRÁCE A AUTORSKÝCH ZÁKONŮ A NÁPADŮ..

Licence Creative Commons

Read more… close
Ranní pelargonie / Morning pelargonium - orig. akvarel / water color
 • Ranní pelargonie / Morning pelargonium - orig. akvarel / water color
In cart Not available Out of stock
Kč7,000.00

Originální akvarel o rozměru motivu A4. Profesionální barva na kvalitním akvarelovém kartonu 250g.

Atmosféra výživné snídaně, chvilky pro sebe a kochání se právě rozkvetlými pelargoniemi.

V ranním tichu

klid a pokoj uvnitř

s nádechem

dotkneš se sebe

vyživíš své

kořeny

Signováno (podepsané autorkou), datováno.

K dodání bez pasparty.

Je možnost domluvit jednoduchou paspartu nebo rám ve stříbrné či černé barvě s doplatkem. Poštovné: 120,- Kč

POZOR! Při koupi nad 200,- Kč Vám jako dárek ZDARMA zašlu mp3 jedné z mých písní, při které se krásně relaxuje. Také v případě KOUPI mé tvorby s cenou nad 200kč PŘISPĚJETE ČÁSTKOU 100kč na 1 hodinu asistenční služby Kubovi Neubertovi, který se pohybuje na vozíku. Koupí zboží NAD 500KČ VĚNUJEME SPOLEČNĚ KUBOVI NA ASISTENCI CELOU POLOVINU Z PRODEJE! Asistence člověku s postižením poskytuje například možnost ráno vstát a zrealizovat osobní hygienu, užívat osobní aktivity, pracovat, svobodně se pohybovat po městě... TATO ASISTENČNÍ KAMPAŇ POTRVÁ AŽ DO ODVOLÁNÍ! Film "Můj život s asistencí" o životě Kuby měl velmi úspěšnou premiéru 10.12.2015 v kině Světozor v Praze. Film je možné shlédnout zdarma na youtube. Nechte se inspirovat...

DĚKUJI VÁM ZA RESPEKTOVÁNÍ MÉ PRÁCE A AUTORSKÝCH ZÁKONŮ A NÁPADŮ..

Licence Creative Commons

Read more… close
Lék na únavu / Tideness cure - orig. akvarel / water color
 • Lék na únavu / Tideness cure - orig. akvarel / water color
In cart Not available Out of stock
Kč7,000.00

Originální akvarel o rozměru motivu A4 malovaném přímo v krajině. Profesionální tisk na kvalitním matném hlazeném kartonu 250g.

Atmosféra výhledu z kopců, modrá naděje blízkého léta a světlo slunce Vám dodá sílu a energii překonávat životní výzvy...

V nadhledu

klid a pokoj uvnitř

s nádechem

dotkneš se sebe

pevně vrůstáš

žiješ

Signováno (podepsané autorkou), datováno.

K dodání bez pasparty.

Je možnost domluvit jednoduchou paspartu nebo rám ve stříbrné či černé barvě s doplatkem. Poštovné: 120,- Kč

POZOR! Při koupi nad 200,- Kč Vám jako dárek ZDARMA zašlu mp3 jedné z mých písní, při které se krásně relaxuje. Také v případě KOUPI mé tvorby s cenou nad 200kč PŘISPĚJETE ČÁSTKOU 100kč na 1 hodinu asistenční služby Kubovi Neubertovi, který se pohybuje na vozíku. Koupí zboží NAD 500KČ VĚNUJEME SPOLEČNĚ KUBOVI NA ASISTENCI CELOU POLOVINU Z PRODEJE! Asistence člověku s postižením poskytuje například možnost ráno vstát a zrealizovat osobní hygienu, užívat osobní aktivity, pracovat, svobodně se pohybovat po městě... TATO ASISTENČNÍ KAMPAŇ POTRVÁ AŽ DO ODVOLÁNÍ! Film "Můj život s asistencí" o životě Kuby měl velmi úspěšnou premiéru 10.12.2015 v kině Světozor v Praze. Film je možné shlédnout zdarma na youtube. Nechte se inspirovat...

DĚKUJI VÁM ZA RESPEKTOVÁNÍ MÉ PRÁCE A AUTORSKÝCH ZÁKONŮ A NÁPADŮ..

Licence Creative Commons

Read more… close
Šumava, malba ledem / Šumava, ice painting - reprodukce / print
 • Šumava, malba ledem / Šumava, ice painting - reprodukce / print
 • Šumava, malba ledem / Šumava, ice painting - reprodukce / print
 • Šumava, malba ledem / Šumava, ice painting - reprodukce / print
In cart Not available Out of stock
Kč500.00

POZOR! Při koupi nad 200,- Kč Vám jako dárek ZDARMA zašlu mp3 jedné z mých písní, při které se krásně relaxuje. Také v případě KOUPI mé tvorby s cenou nad 200kč PŘISPĚJETE ČÁSTKOU 100kč na 1 hodinu asistenční služby Kubovi Neubertovi, který se pohybuje na vozíku. Koupí zboží NAD 500KČ VĚNUJEME SPOLEČNĚ KUBOVI NA ASISTENCI CELOU POLOVINU Z PRODEJE! Asistence člověku s postižením poskytuje například možnost ráno vstát a zrealizovat osobní hygienu, užívat osobní aktivity, pracovat, svobodně se pohybovat po městě... TATO PROMĚNOVĚ - ASISTENČNÍ KAMPAŇ POTRVÁ AŽ DO ODVOLÁNÍ! Film "Můj život s asistencí" o životě Kuby měl velmi úspěšnou premiéru 10.12.2015 v kině Světozor v Praze. Film je možné shlédnout zdarma na youtube. Nechte se inspirovat...

Reprodukce- tisk akvarelu o rozměru motivu A4 malovaném přímo v krajině při putování Šumavou... Profesionální tisk na kvalitním matném hlazeném kartonu 250g.

Atmosféra výhledu z kopců poblíž Miřetic- Vacova... Zbytky sněhu, modrá naděje blízkého jara... Malba ledem - vpravo nahoře si příroda sama vyhrála a během malování akvarelem z vody a barev vytvořila ledovku. Díky za to!

V nadhledu

klid a pokoj uvnitř

s nádechem

dotkneš se sebe

pevně vrůstáš

žiješ

Signováno (podepsané autorkou), datováno, limitovaný náklad bez možnosti dotisku!

K dodání bez pasparty.

Je možnost domluvit jednoduchou paspartu nebo rám ve stříbrné či černé barvě s doplatkem.

DĚKUJI VÁM ZA RESPEKTOVÁNÍ MÉ PRÁCE A AUTORSKÝCH ZÁKONŮ A NÁPADŮ..

Licence Creative Commons

Read more… close
Šumava, Jezerní slať - reprodukce / print
 • Šumava, Jezerní slať - reprodukce / print
In cart Not available Out of stock
Kč500.00

POZOR! Při koupi nad 200,- Kč Vám jako dárek ZDARMA zašlu mp3 jedné z mých písní, při které se krásně relaxuje. Také v případě KOUPI mé tvorby s cenou nad 200kč PŘISPĚJETE ČÁSTKOU 100kč na 1 hodinu asistenční služby Kubovi Neubertovi, který se pohybuje na vozíku. Koupí zboží NAD 500KČ VĚNUJEME SPOLEČNĚ KUBOVI NA ASISTENCI CELOU POLOVINU Z PRODEJE! Asistence člověku s postižením poskytuje například možnost ráno vstát a zrealizovat osobní hygienu, užívat osobní aktivity, pracovat, svobodně se pohybovat po městě... TATO PROMĚNOVĚ - ASISTENČNÍ KAMPAŇ POTRVÁ AŽ DO ODVOLÁNÍ! Film "Můj život s asistencí" o životě Kuby měl velmi úspěšnou premiéru 10.12.2015 v kině Světozor v Praze. Film je možné shlédnout zdarma na youtube. Nechte se inspirovat...

Reprodukce- tisk akvarelu o rozměru A4 malovaném přímo v šumavské Jezerní slati...

Sluncem

naděje svítá

v začátku dne

přivítáš

sebe

a víš...

Signováno (podepsané autorkou), datováno. Je možnost si objednat i další obrázky o velikosti A5 na formátu A4 ve stejné ceně. Jsou vidět na jedné z ukázkových fotografií, nebo jsou některé v nabídce, postupně budu další vkládat.

K dodání bez pasparty.

Je možnost domluvit jednoduchou paspartu nebo rám ve stříbrné či černé barvě s doplatkem.

DĚKUJI VÁM ZA RESPEKTOVÁNÍ MÉ PRÁCE A AUTORSKÝCH ZÁKONŮ A NÁPADŮ..

Licence Creative Commons

Read more… close
Portugalsko, Praia do Guincho - reprodukce / print
 • Portugalsko, Praia do Guincho - reprodukce / print
In cart Not available Out of stock
Kč500.00

POZOR! Při koupi nad 200,- Kč Vám jako dárek ZDARMA zašlu mp3 jedné z mých písní, při které se krásně relaxuje. Také v případě KOUPI mé tvorby s cenou nad 200kč PŘISPĚJETE ČÁSTKOU 100kč na 1 hodinu asistenční služby Kubovi Neubertovi, který se pohybuje na vozíku. Koupí zboží NAD 500KČ VĚNUJEME SPOLEČNĚ KUBOVI NA ASISTENCI CELOU POLOVINU Z PRODEJE! Asistence člověku s postižením poskytuje například možnost ráno vstát a zrealizovat osobní hygienu, užívat osobní aktivity, pracovat, svobodně se pohybovat po městě... TATO PROMĚNOVĚ - ASISTENČNÍ KAMPAŇ POTRVÁ AŽ DO ODVOLÁNÍ! Film "Můj život s asistencí" o životě Kuby měl velmi úspěšnou premiéru 10.12.2015 v kině Světozor v Praze. Film je možné shlédnout zdarma na youtube. Nechte se inspirovat...

Akvarel malovaný na studijní cestě po Portugalsku v průběhu roku 2008.

Praia do Guincho- známá a oblíbená pláž surfařů... v pozadí se Skalnatým mysem (Cabo da Roca), nejzápadnějším bodem Evropy. Pak už jen širý a ledový oceán... Se sebou sama, silou vln, oceánským větrem...

Tisk akvarelu na kvalitní papírový podklad ve velikosti A3 a větší, dle domluvy.

V PŘÍPADĚ ZÁJMU O ORIGINÁL TOHOTO AKVARELU JE MOŽNO SE DOMLUVIT NA CENĚ K OBOUSTRANNÉ SPOKOJENOSTI.

Signováno (podepsané autorkou), datováno, limitovaný náklad bez možnosti dotisku!K dodání bez pasparty.

Je možnost domluvit jednoduchou paspartu nebo rám ve stříbrné či černé barvě s doplatkem dle domluvy.

DĚKUJI VÁM ZA RESPEKTOVÁNÍ MÉ PRÁCE A AUTORSKÝCH ZÁKONŮ A NÁPADŮ..

Licence Creative Commons

Read more… close
Autorská pohlednice Volyně, Andělíček / Original postcard Volyně, Angel
 • Autorská pohlednice Volyně, Andělíček / Original postcard Volyně, Angel
 • Autorská pohlednice Volyně, Andělíček / Original postcard Volyně, Angel
In cart Not available Out of stock
Kč50.00

Udělejte radost sobě nebo svým blízkým a pošlete autorskou pohlednici, nebo si ji můžete pověsit doma nebo v práci jako obrázek. Postupně budu přidávat pohlednice z různých koutů Čech a Slovenska. Je také možné se domluvit na zakázce přímo pro Vás, Vaši rodinu, Váš penzion nebo hotel, město či památku. Ráda vytvořím obrázek nebo sadu pohlednic podle Vašich představ.

K dodání též pohlednice z Račího údolí, Rychlebských hor, Písku, nebo z Mělníka.

Reprodukce - tisk akvarelu o rozměru A5 malovaném přímo v krásném malém městečku Volyně v Pošumaví, s pohledem na blízké kopce, které skrývají kapli sv. Anděla Strážce, tzv. Andělíček.

Signováno, popsáno, datováno. Je možnost si objednat i další obrázky o velikosti A5 a A4 nebo pohlednice A6.

POZOR! Při koupi nad 200,- Kč Vám jako dárek ZDARMA zašlu mp3 jedné z mých písní, při které se krásně relaxuje. Také v případě KOUPI mé tvorby s cenou nad 200kč PŘISPĚJETE ČÁSTKOU 100kč na 1 hodinu asistenční služby Kubovi Neubertovi, který se pohybuje na vozíku. Koupí zboží NAD 500KČ VĚNUJEME SPOLEČNĚ KUBOVI NA ASISTENCI CELOU POLOVINU Z PRODEJE! Asistence člověku s postižením poskytuje například možnost ráno vstát a zrealizovat osobní hygienu, užívat osobní aktivity, pracovat, svobodně se pohybovat po městě... TATO ASISTENČNÍ KAMPAŇ POTRVÁ AŽ DO ODVOLÁNÍ! Film "Můj život s asistencí" o životě Kuby měl velmi úspěšnou premiéru 10.12.2015 v kině Světozor v Praze. Film je možné shlédnout zdarma na youtube. Nechte se inspirovat...

DĚKUJI VÁM ZA RESPEKTOVÁNÍ MÉ PRÁCE A AUTORSKÝCH ZÁKONŮ A NÁPADŮ..

Licence Creative Commons

Read more… close
Kresba domu na zakázku / Drawing of your house made to order
 • Kresba domu na zakázku / Drawing of your house made to order
In cart Not available Out of stock
Kč8,000.00

Součástí projektu Mým kořenům je vedle CD a tvůrčích dílen také soubor kreseb a maleb z kraje předků. Jezdím do vesnic, kde naši předkové žili, kreslím jejich domy, nebo ruiny. Ztvárňuji krajinu, na kterou se (v alespoň trochu přibližné podobě) dívali. Je to vzrušující a posilující dobrodružství. Zajímá Vás, odkud Vaši předchůdci pocházeli? Nebo to víte a rádi byste si zachovali vzpomínku? Rádi byste věnovali originální dárek rodičům nebo prarodičům, jiným členům Vaší rodiny, sobě pro radost? Ráda Vám na zakázku nakreslím nebo namaluji dům nebo kraj rodný či Vašich předků.

Cena kresby se pohybuje od 2000,- Kč do 5000,- Kč dle velikosti (A5 až A3).

Malba akvarelem od 5000,- do 15 000,- (A5 až A3).

Malba olejem od 10 000,- do 40 000,- (A5 až A2 či větší).

Pokud se dům nachází mimo Prahu, účtuji si cestovné dle domluvy, děkuji za pochopení. Těším se na společnou tvorbu, neváhejte mne kontaktovat na email či telefon.

Read more… close
Autorská pohlednice Račí údolí / Original postcard
 • Autorská pohlednice Račí údolí / Original postcard
In cart Not available Out of stock
Kč50.00

Udělejte radost sobě nebo svým blízkým a pošlete autorskou pohlednici, nebo si ji můžete pověsit doma nebo v práci jako obrázek. Postupně budu přidávat pohlednice z různých koutů Čech a Slovenska. Je také možné se domluvit na zakázce přímo pro Vás, Vaši rodinu, Váš penzion nebo hotel, město či památku. Ráda vytvořím obrázek nebo sadu pohlednic podle Vašich představ.

K dodání též pohlednice z Rychlebských hor a Písku.

Reprodukce - tisk akvarelu o rozměru A5 malovaném přímo v krásném Račím údolí v Rychlebských horách.

Signováno, popsáno, datováno. Je možnost si objednat i další obrázky o velikosti A5 a A4 nebo pohlednice A6. 45,- poštovné a balné.

Read more… close

Zeptejte se... / Ask me a question...

Brzy sem vložím nejčastější otázky, které Vám zodpovím - například jak s Vámi budu komunikovat a jak můžete přispět. Děkuji.

I´m gonna add some info about how I´m gonna communicate updates with you and how you can contribute to my project. Thanks!