Podpořte projekt Hluboko

Nové album k dostání u Supraphonu:

Tvořím multimediální projekt, jehož součástí jsou nové písně, CD, obrazy a veřejné akce. Díky zkoumání rodových kořenů objevuji dědictví našich předků, kteří nám zanechali odvahu, naději, důvěru a kulturní bohatství.”

— Milli Janatková

Díky Vám mohu projekt realizovat, děkuji!

Ráda bych Vás požádala o podporu projektu Hluboko. Můžete zakoupit písně v MP3, pohlednice a originální grafiku, kresbu na objednávku, akvarely i reprodukce, Indický deník, alba Proměna (2013), Mým kořenům (2017), Hluboko (2020) nebo vstup na online koncert a "přivítání" alba, které se konalo 4. října v rotundě sv. Jiří a sv. Vojtěcha na hoře ŘÍP. Celá částka z prodeje je použita na náklady projektu - 200 000,- Kč (nahrávání, mix, master, lisování a vydání CD, grafika, produkce, PR a propagace, foto, video, výtvarný materiál, cestovné aj.). Objednávat můžete přes email milli.janatkova@gmail.com s přímou platbou na účet 1366587023/3030, nebo na FLER.CZ  a SIMIRA.CZ, či přes e-shop níže (s platbou Paypal). Odměny Vám po domluvě dodám poštou nebo osobně. Seznam přispěvatelů naleznete pod e-shopem níže, už přilétlo krásných 100,5% z finální částky! Jsme v cíli! Juchů!

Děkuji velice za Vaši podporu a přeji vše dobré, pevné nervy a zdraví...

Informace o projektu

Hluboko je hudebně – vizuální a vzdělávácí projekt Milli Janatkové založený na osobitých aranžích nejstarších českých hudebních památek z 11. až 15. století . Výsledkem projektu je vytvoření a publikování písní, obrazů, CD a veřejných akcí. Součástí bude soubor výtvarných děl zobrazujících atmosféru nejstarších českých architektonických památek. Projekt tématicky navazuje na multimediální projekt Mým kořenům, který byl oceněný v Čechách i v USA, získal nominaci na ocenění Classic Prague Awards a cenu The Independent Music Awards v New Yorku. Ohlasy získal i v Argentině, Mexiku, Lucembursku a Srbsku. Projekt byl jedním z nejúspěšnějších na HitHitu, kde získal velkou podporu finančních prostředků od veřejnosti. K tvůrčímu průzkumu podstaty české kultury se autorka dostala přirozeným vývojem od zkoumání osobních rodových kořenů. 

Píseň Buoh z chystaného alba Hluboko také získala cenu fanoušků Vox Populi – The Independent Music Awards v New Yorku v r. 2019. 

Cílem projektu je inspirace k sebepoznání skrze pochopení příběhů z osobní a kulturní historie, což napomáhá osobnostnímu rozvoji a tím rozvoji celé společnosti. Vyjadřuje úctu k předkům, kulturnímu dědictví a ke zdraví, podporuje vědomí odpovědnosti v rámci celého světa. Můžeme obnovit základní důvěru v hlubokou podstatu života, navázat na bohatost tradic i přes všechny překážky, které jsme jako národ a jednotlivé rodiny museli překonávat. Je možné najít prospěšné a tvůrčí hodnoty, díky nimž lze komunikovat, vzájemně se pochopit a obohacovat se.

World Traditional Song

World Traditional Song

Nahrávání alba Hluboko, studio All Senses, Praha 2020 Foto: Jan Přibylský

Vyberte si odměnu na Simira.cz, Fler.cz a v e-shopu níže

Vyberte si odměnu za Váš příspěvek v e-shopu (PayPal)

Zeptejte se

Přispěvatelé projektu - splněno 100,5% z částky 200 000,-