Program pro školy a tvůrčí dílny z projektu Mým kořenům

Ve spolupráci s Asistencí o.p.s. nabízíme program "Můj život s asistencí" pro školy zdarma. Jedná se o promítání krátkého dokumentárního filmu o životě s asistencí lidí se zdravotním postižením (23min.), debatu a praktickou zkušenost s vozíky. Akce má za cíl inspirovat žáky a studenty ke zdravé komunikaci, poznávání a respektování odlišností. Více informací o tomto programu, a také o tvůrčích dílnách Mým kořenům, CV a fotodokumentaci naleznete níže. Těšíme se na spolupráci.

Muj zivot s asistenci 2018 kuba neubert a milli neubert janatkova
B:w1sicmvzaxpliiwzmzbdlfsibwf4il0swyj3zsjdxq==

Tvůrčí dílny Mým kořenům

B:w1sicmvzaxpliiw1mdbdlfsibwf4il0swyj3zsjdxq==
B:w1sicmvzaxpliiw1mdbdlfsibwf4il0swyj3zsjdxq==

HLASOVÁ SLAVNOST 

Hudební dílny s občerstvením. Lze přizpůsobit pro školy, rodiny s dětmi, studenty i dospělé. Cítíte zklamání a únavu, nebo máte chuť na novou energii a podněty, chuť zpívat, setkat se s lidmi a oslavit svůj život tvorbou? Jste naštvaní a chcete se naučit zdravě ventilovat svůj hněv pomocí rytmu a pohybu? Chcete probudit a prozpívat jaro? Oslavíme společné setkání ve zpěvu nejen české lidové hudby a nejstarších hudebních památek v kruhu, jako za starých časů. Přirozeně propojíme dech, hlas, rytmus, hravý pohyb, relaxaci, a posilující i uvolňující kořenová témata. Nejedná se o terapii, ale o harmonickou i energetickou hudební dílnu, která se dá uzpůsobit Vašim potřebám. Přihlášky a informace pod fotogalerií a na: milli.j.production@gmail.com. POZOR! Termíny 2018 jsou následující:

  • 23.6. (SUŠICE)
  • 6.7. (LEDEČ NAD SÁZAVOU) / Více info níže a v sekci Kalendář.

MALOVACÍ SLAVNOST 

Tvůrčí dílny s občerstvením. Lze přizpůsobit pro školy, rodiny s dětmi, studenty i dospělé. Máte chuť tvořit, oslavit svůj život kreativitou, ale bojíte se, že k tomu nemáte dispozice? Baví Vás malovat a potřebujete získat větší jistotu, uvolněnost, nadhled? Potřebujete si odpočinout a rozvinout Váš potenciál? Nadechneme se, protáhneme záda a oslavíme společné setkání a tvorbu v kresbě, malbě, objektu a šití v kruhu, jako za starých časů. Budeme relaxovat, podpoříme posilující i uvolňující kořenová témata. Náměty zvolíme dle Vašich preferencí, od abstrakce po realistickou kresbu, nebo třeba i malování v pohybu. Materiál, prostor, konzultace a malé občerstvení v ceně. Přihlášky a informace níže pod fotogalerií nebo na: milli.j.production@gmail.com. POZOR! Termíny 2018 jsou následující:

  • 23.6. (SUŠICE)
  • 13.-14.6. (POLIČKA)
  • 17.7. (PRAHA)
  • 28.-29.7. (PÍSEK) / Více info níže a v sekci Kalendář

Hlasová a malovací slavnost s Milli - Sušice, 23.6.2018

Kde: Sušice, Prostor a přilehlá krajina, rezervace a info na tel. 731 402 914 nebo info@charitasusice.cz

Kdy: 23. června od 10:00 do 14:30

Cena: 350,- včetně materiálu

Tvůrčí dílna se zpěvem, hudbou, malováním , kreslením a relaxačním cvičením. Baví Vás malovat a zpívat, nebo vás tvorba láká? Potřebujete získat větší jistotu, uvolněnost, nadhled? Chcete si odpočinout a rozvinout Váš potenciál? Na tvůrčím workshopu Milli Janatkové budeme zpívat i malovat bez strachu a předsudků, protáhneme záda a použijeme techniky, které zvládne každý bez ohledu na věk a zkušenosti. 

Výtvarná dílna Mým kořenům, Polička, Colour Meeting

Kde: Polička, Park u hradeb, festival Colour Meeting, přihlášky a informace V TOMTO ODKAZU.

Tvůrčí výtvarná dílna z projektu Mým kořenům s výtvarnicí, hudebnicí a lektorkou Milli Janatkovou. Lze přizpůsobit pro děti, rodiny s dětmi, studenty i dospělé, v češtině i angličtině. 

Budeme nacházet propojení mezi výtvarnou tvorbou, prostorem a naším tělem. Oživíme letní sílu a smyslové vnímání. Uvolníme se, abychom oživili spontánní tvořivou energii. Protáhneme záda i celé tělo a podpoříme dech. Oslavíme společné setkání a kreativitu v kresbě a malbě. Prožijeme relaxaci, podporu, posilující i uvolňující kořenová témata, která se týkají každého z nás. Vytvoříme společný velkoformátový strom s kořeny naší kultury, ve spojení s kořeny dalších kultur. Podpoříme komunikaci a pochopení odlišností. Použijeme jednoduché techniky, které zvládne každý. Vhodné pro kohokoli, kdo touží po společném objevování dobrodružné cesty k projevení našeho potenciálu. Posílíme vlastní představivost, s poznáním a respektováním sebe a svého okolí. Navážeme na naši rodinu a kulturu v tom nejlepším slova smyslu. Podpoříme kořeny a rovnováhu pomocí barev, abychom mohli růst, kvést a nést plody. Stačí jen chuť zažít spolu něco nového a radovat se z tvorby.

Malovací slavnost - Obrazy smyslů s Milli - Praha, 17.7.2018

Kde: PRAHA, Limpid Works, přihlášky v TOMTO ODKAZU.

Co: Obrazy smyslů s Milli Janatkovou

  • 17.07.2018 / 18:00 - 20:30​ / 450.- Kč včetně materiálu a občerstvení. 300,- Kč - sleva pro studenty, seniory a maminky

Tvůrčí výtvarné dílny z multimediálního projektu Mým kořenům, jež inspiruje k obnovení důvěry, naděje, úcty k sobě a okolí. 

Budeme nacházet propojení mezi výtvarnou tvorbou a naším tělem. Oživíme jarní sílu a smyslové vnímání. Uvolníme se, abychom oživili spontánní tvořivou energii. Protáhneme záda i celé tělo a podpoříme dech. Oslavíme společné setkání a kreativitu v kresbě, malbě nebo šití v kruhu, jako za starých časů. Prožijeme relaxaci, podporu, posilující i uvolňující kořenová témata, která se týkají každého z nás. 

Jedna z možných aktivit je malba rodového stromu s kořeny. Použijeme jednoduché techniky, které zvládne každý. Vhodné pro kohokoli, kdo touží po společném objevování dobrodružné cesty k projevení našeho potenciálu. Podpoříme výtvarné dovednosti i zkoumání nových možností. Posílíme vlastní představivost, s poznáním sebe a svého okolí. Navážeme na naši rodinu a kulturu v tom nejlepším slova smyslu. Podpoříme kořeny a rovnováhu pomocí barev, abychom mohli růst, kvést a nést plody. Stačí jen chuť zažít spolu něco nového a radovat se z tvorby. 

Inspirací nám bude vedle jednoduchých cvičení také několik ukázek z dějin umění. Techniku a téma si zvolíte dle Vašich preferencí. Materiál, prostor a konzultace v ceně.  Součástí tvůrčí slavnosti je také malé občerstvení.

Výtvarná dílna - Letní akvarel s Milli, Písek, 28.-29.7.2018

Kde: Písek, Ateliér v Písku a přilehlé rybníky a lesy (10-15min chůze od ateliéru), přihlášky v TOMTO ODKAZU.

Co: Výtvarná dílna Letní akvarel s Milli - květiny a příroda (plenér)

  • 28.7. 2018 od 13:30 do 17:00 (450,-Kč)  
  • 29.7.2018 od 9:30 do 12:00 (300,-Kč)  
  • Oba dny: 650,-Kč 

Nechte rozpustit své obavy a stres ve vodě a barvách. Budeme se učit vnímat přírodu. Uchováme si její energii a sílu v akvarelových skicách a malbách krajiny, nebe, květin nebo detailů, které můžeme poté dokončit v ateliéru. Protáhneme záda a uvolníme dech, aby se nám příjemně tvořilo a žilo. Vyzkoušíme různé způsoby malby, které zábavná technika akvarelu přináší. Vhodné pro začátečníky i pokročilé, pro kohokoli s chutí tvořit, nabrat letní energii a radost. 
Pokud vlastníte oblíbené štětce, skicák, nebo akvarel / vodovky, můžete si přinést s sebou. Jinak bude základní materiál k dispozici v ceně. V případě většího množství použitého papíru lze dokoupit za doplatek 15,- Kč. 
Kapacita: minimum 8 účastníků, maximum 20 účastníků

Dílny Mým kořenům - Rodový strom pro rodiny s dětmi

Vedení dílen na ČVUT, CAP-ART, Konzervatoři Duncan Centre v Praze (dílny kostýmu a projekty Afrika, Baroko, Klasicismus, Romantismus), 2018 - 2009

Výtvarné a pohybově-hudební dílny na Celostátních přehlídkách dětského scénického tance - Varnsdorf, Kutná Hora, 2009 - 2008