Program pro školy a tvůrčí dílny z projektu Mým kořenům

Ve spolupráci s Asistencí o.p.s. nabízíme program "Můj život s asistencí" pro školy zdarma. Jedná se o promítání krátkého dokumentárního filmu o životě s asistencí lidí se zdravotním postižením (23min.), debatu a praktickou zkušenost s vozíky. Akce má za cíl inspirovat žáky a studenty ke zdravé komunikaci, poznávání a respektování odlišností. Více informací o tomto programu, a také o tvůrčích dílnách Mým kořenům, CV a fotodokumentaci naleznete níže. Těšíme se na spolupráci.

Tvůrčí dílny Mým kořenům

HLASOVÁ SLAVNOST 

Hudební dílny s občerstvením. Lze přizpůsobit pro školy, rodiny s dětmi, studenty i dospělé. Cítíte zklamání a únavu, nebo máte chuť na novou energii a podněty, chuť zpívat, setkat se s lidmi a oslavit svůj život tvorbou? Jste naštvaní a chcete se naučit zdravě ventilovat svůj hněv pomocí rytmu a pohybu? Chcete probudit a prozpívat jaro? Oslavíme společné setkání ve zpěvu nejen české lidové hudby a nejstarších hudebních památek v kruhu, jako za starých časů. Přirozeně propojíme dech, hlas, rytmus, hravý pohyb, relaxaci, a posilující i uvolňující kořenová témata. Nejedná se o terapii, ale o harmonickou i energetickou hudební dílnu, která se dá uzpůsobit Vašim potřebám. Přihlášky a informace pod fotogalerií a na: milli.j.production@gmail.com. POZOR! Nové termíny 2018 budou brzy zveřejněny.

  MALOVACÍ SLAVNOST 

  Tvůrčí dílny s občerstvením. Lze přizpůsobit pro školy, rodiny s dětmi, studenty i dospělé. Máte chuť tvořit, oslavit svůj život kreativitou, ale bojíte se, že k tomu nemáte dispozice? Baví Vás malovat a potřebujete získat větší jistotu, uvolněnost, nadhled? Potřebujete si odpočinout a rozvinout Váš potenciál? Nadechneme se, protáhneme záda a oslavíme společné setkání a tvorbu v kresbě, malbě, objektu a šití v kruhu, jako za starých časů. Budeme relaxovat, podpoříme posilující i uvolňující kořenová témata. Náměty zvolíme dle Vašich preferencí, od abstrakce po realistickou kresbu, nebo třeba i malování v pohybu. Materiál, prostor, konzultace a malé občerstvení v ceně. Přihlášky a informace níže pod fotogalerií nebo na: milli.j.production@gmail.com. POZOR! Nové termíny 2018:

  • 1.-2. září 2018: PÍSEK - Podzimní akvarel s Milli - info níže

  Výtvarné dílny - Podzimní akvarel s Milli - informace níže

  Výtvarná dílna Podzimní akvarel s Milli – příroda a barvy 
  Z reakcí účastníků: 

  • „Velmi inspirativní, uvolňující, obohacující, a jako bonus v přírodě strávený víkend. Děkuji za váš čas a energii - více takových akcí!“ R. R. 
  • „Moc děkujeme za krásné chvilky a za podporu při našich uměleckých pokusech.“ P. J. 
  • „Malování v červenci bylo super a strašně mně nadchlo.“ I.T. 
  • „Moc se mi s Vámi líbilo.“ M. S. 
  • „Jsem ještě plná dojmů a vzpomínám.“ D. Š. 

  O kurzu: 
  Nechte rozpustit své obavy a stres ve vodě a barvách. Budeme se učit vnímat přírodu. Uchováme si její energii a sílu v akvarelových skicách a malbách krajiny, nebe, země, kořenů, rostlin nebo detailů, které můžeme poté dokončit v ateliéru. Protáhneme záda a uvolníme dech, aby se nám příjemně tvořilo a žilo. Vyzkoušíme různé způsoby malby, které zábavná technika akvarelu přináší. Naučíme se vnímat sebe sama a s laskavostí hodnotit své dovednosti a práci.Vhodné pro začátečníky i pokročilé, pro kohokoli s chutí tvořit, nabrat letní energii a radost. 
  Termín a cena: 
  1.9.2018 od 13:30 do 17:00 (450,-Kč) 
  2.9.2018 od 9:30 do 12:00 (300,-Kč) 
  Oba dny: 650,-Kč 
  Pokud vlastníte oblíbené štětce, skicák, nebo akvarel / vodovky, můžete si přinést s sebou. Jinak bude základní materiál k dispozici v ceně. V případě většího množství použitého papíru lze dokoupit za doplatek 15,- Kč. 

  Místo: PÍSEK, Ateliér v Písku a přilehlé rybníky
  Kapacita: 
  Minimum 10 účastníků, maximum 20 účastníků.

  Dílny Mým kořenům - Rodový strom pro rodiny s dětmi

  Vedení dílen na ČVUT, CAP-ART, Konzervatoři Duncan Centre v Praze (dílny kostýmu a projekty Afrika, Baroko, Klasicismus, Romantismus), 2018 - 2009

  Výtvarné a pohybově-hudební dílny na Celostátních přehlídkách dětského scénického tance - Varnsdorf, Kutná Hora, 2009 - 2008